Shop Mobile More Submit  Join Login
CSI NY after work by SirSubaru CSI NY after work by SirSubaru
from left Mac x Stella Lindsay x Danny Don x Angell xDDDDDD yeah youre so cute * *

moja anatomia booooli >>"
Add a Comment:
 
:iconpedantyczna:
Pedantyczna Featured By Owner Aug 27, 2010
Jezuniu ... kocham Cię chyba. Nie chyba, ale na pewno. ta praca jest przewspaniała. Em ... a tak poza tym, to nie wiedziałam że między Stellą a Mac'em coś zaiskrzy. Bo ja teraz dopiero trzeci sezon w necie kończę. ;)
Reply
:iconsirsubaru:
SirSubaru Featured By Owner Aug 27, 2010
Między nimi ciągle iskrzy...przynajmniej jak popytać fanów i poczytać wywiady.. ale niestety...nie chce ci uprzedzać akcji więc nic dalej nie powiem T.T
w necie? ściągasz czy online jakoś?
Reply
:iconpedantyczna:
Pedantyczna Featured By Owner Aug 27, 2010
No online, a potem je ściągam. Mam taki specjalną stronę że omijam limit megavideo a potem jeszcze sobie mogę dany film ściągnąć. Także więc, drążę do końca trzeciego sezonu. ;)

Reply
:iconsirsubaru:
SirSubaru Featured By Owner Aug 27, 2010
echh...chciałabym taki serial sobie ściągnąć lub online obejrzeć...leci na AXN o 12 w nocy...teraz oglądam ale jak pojadę na studia to się chyba pochlastam T_T kupiłabym go nawet ale ni ma go w Polsce...dostałam fisia to teraz cierpię..jest co prawda AXN player i mogłabym zobaczyć u kogoś na laptopie ale chyba już usunęli ze strony..a i tak to były ostatnie sezony a nie chce sobie nic uprzedzać...
Reply
:iconpedantyczna:
Pedantyczna Featured By Owner Aug 28, 2010
To bardzo proszę:
Tu masz link do strony ze wszystkimi odcinkami - [link]
A tu masz link do tego żeby ominąć limit a potem ściągnąć. Tylko pamiętaj - wpierw się zarejestruj. ;) [link]

Ja właśnie wczoraj skończyłam trzeci sezon. Jak zobaczyłam Dannyego i Lindsay razem to myślałam że się posikam z radochy. ^^
Reply
:iconsirsubaru:
SirSubaru Featured By Owner Aug 28, 2010
okej..to sobie w nocy wypróbuję... teraz mam za wolnego neta...poprawnie zaczyna działać dopiero koło 12, 1 w nocy T.T
ja tak samo *.* radość była niesamowita... aż grupę założyłam do tego paringu...niestety nie jest jakiś zajebiście popularny więc mało osób...

ja mam już za sobą wszystko i czekam na nowe na AXN... teraz się fazuję innym niż CSI serialem.. CSI zawsze będę wielbić i mieć sentyment ale trochę mnie bolą nieścisłości i niektóre przesadzone rzeczy w pracy w policji T.T a z sezonu na sezon coraz mniej się realiów trzymają... kiedyś mi to nie przeszkadzało gdy tylko widzem byłam xd oglądałam kryminalnych kupe i pal licho ich realistyczność... teraz trochę szperam, sprawdzam i interesuję się... pod względem realistycznego pokazania pracy policji lubię na razie tylko dwa seriale.. NYPD Blue i Brygadę ratunkową.. wszędzie dzisiaj się przesadza ale tam nie tak tragicznie...

Nie wiem czy masz AXN? ten serial na którym mi obecnie zależy to Internat ^ ^ też są tam morderstwa ale wątków jest bardzo dużo i wszystko ze smakiem i wyczuciem... to serial hiszpański dlatego nie wiem czy znajdę >>" zwykle na samo słowo serial hiszpański scyzoryk mi się otwiera bo pierwsze skojarzenie to telenowela xd ale tutaj... gdyby nie imiona myślałabym że to amerykański serial.. i tak myślałam przez jakiś czas..
Reply
:iconpedantyczna:
Pedantyczna Featured By Owner Aug 28, 2010
Jak ja chodzę spać o 22. XD

Ale nie ... z tego co czytałam to nie mogę uwierzyć że Danny rzuci Montanę w czwartym sezonie ... wpierw do niej startuje a teraz coś takiego!

Wiesz co ... jak coś to zobaczę ten "Internat" ;) Może, bądź co bądź mi się spodoba. ;)
Reply
:iconsirsubaru:
SirSubaru Featured By Owner Aug 28, 2010
co za patologia XD ja to w wakacje koło 3 ,4 a w roku szkolnym wielki sukces jak mi się uda o 12 lub przed pierwszą xDDD najlepsza wena jest w nocy...a co!

hehe... tak czy siak będzie się działo w 4 i 5 :3 oglądaj..oglądaj...

od poniedziałku do piątku 11.40 zdaję się (w nocy ) na AXN. no chyba ze na necie masz zamiar...w razie gdybyś znalazła to link plz ;b a jak jednak w tv to chętnie służę ogólnym streszczeniem poprzednich wydarzeń... co prawda przed każdym odcinkiem jest zawsze mówione co w poprzednich było odcinkach i sezonach ale jest wymieszane i trzeba zerknąć przynajmniej ze trzy odcinki by się połapać...bo przed każdym odcinkiem inne wydarzenia przypominają..

myślę że może się spodobać fance tematyki kryminalnej ^ ^ jest bardzo tajemniczy.. głównym motywem jest sam internat powstały w budynku dawnego sierocińca nad czarną laguną, otoczony lasami. W sierocińcu dochodziło do dziwnych zdarzeń i znikały dzieci. Grupka nastolatków próbuję rozwiązać tę sprawę mimo niebezpieczeństwa... brzmi z deka oklepanie..dużo mamy tajemniczych seriali ale nic nie wydaję się tak proste jakby mogło się wydawać i każdy odcinek trzyma w napięciu do samego końca.. Dla mnie atmosfera tajemniczości i niezwykły klimat zamkniętej szkoły dla bogatych dzieci schodzi na plan dalszy po zawiłych relacjach między bohaterami. Wszystko jest w tym serialu tak doskonale wyważone, cała ta mnogość wątków że każdy mnie interesuję.. zazwyczaj nie ma serialu gdzie by nie było wątku który bym chciała wyciąć... prawie zawsze jest to romantyczny... nienawidzę przesadnego życia uczuciowego w filmach i dylematów głównej bohaterki...(na szczęście jej w Internacie nie ma... raczej grupa bohaterów ;b albo rodzeństwo którym zmarli rodzice...choć ja raczej patrze na ten serial że jest w nim bohater zbiorowy...mieszkańcy i pracownicy szkoły..) ale tu wszystkie te wątki co mnie wkurzają są bardzo dobrze i realistycznie przedstawione... nie wspominając już o charakterze postaci...są bardzo wyraziste (tych głównych bo jest i parę specjalnie nie ruszanych przez scenarzystów) mam już np. kobitkę której bym oczy wydrapała bo jest suką i jedzą rządną władzy nad wszystkim i wszystkimi ;b no i swoja wielką miłość też mam xD nie mogę oderwać oczu od Hectora...dyrektora tegoż przybytku... ma świetny charakter.

swoją drogą od kiedy przeczytałam Harrego Pottera zazdroszczę ludziom z zagranicy takich szkół.. i mundurków... tak jakoś wydaję mi się to zarąbiście pociągające...miałam na plenerze malarskim dwie osoby z Irlandii chodzące do prywatnych szkół (śmiesznie się trafiło...w dodatku się nie znali xD)jak ja słuchałam o tych dormitoriach..prefektach *.* bajka normalnie..

matko...strasznie ci się rozpisuję.... mam nadzieję ze to nie przeszkadza? ^ ^" jestem paplą chwilami >>"
Reply
(1 Reply)
:iconivus12:
Ivus12 Featured By Owner Feb 9, 2010  Student Traditional Artist
I luv It!!!
GO SMacked!!!
Reply
:iconsirsubaru:
SirSubaru Featured By Owner Mar 22, 2010
Thank you :) CSI rox x3333
Reply
:iconivus12:
Ivus12 Featured By Owner Mar 23, 2010  Student Traditional Artist
I know it rockz!!!
Ur welcome!!
Reply
:iconkirstieandes:
KirstieAndes Featured By Owner Feb 2, 2010
Aw. I love it. :] SMacked!! :D
Reply
:iconsirsubaru:
SirSubaru Featured By Owner Mar 22, 2010
Thank you >3
Reply
:iconkirstieandes:
KirstieAndes Featured By Owner Mar 24, 2010
Of course. :}
Reply
:iconnyiro:
Nyiro Featured By Owner Jan 25, 2010  Hobbyist Digital Artist
wszystkie moje ukochane shipy! :love:
noo, już mam ładną kolekcję Twoich obrazków w ulubionych xD
Reply
:iconsirsubaru:
SirSubaru Featured By Owner Jan 28, 2010
jestem naprawdę zaszczycona :**
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
January 25, 2010
Image Size
383 KB
Resolution
877×583
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
1,527
Favourites
30 (who?)
Comments
21
Downloads
6

Camera Data

Make
HP
Model
HP Scanjet djf2100
Date Taken
Jan 11, 2010, 10:32:30 PM
×